Lubin24.pl - DARMOWY katalog firm z Lubina i okolic. Informacje dla przedsiębiorców i nie tylko.

 
 
 
 
Strona główna > Aktualności > Fundusze na rozwój lub założenie nowej firmy

Dodano 2020-02-27 (komentarzy 0)

Fundusze na rozwój lub założenie nowej firmy

Wróć do listy artykułów
Fundusze na rozwój lub założenie nowej firmy

Jeżeli szukasz dodatkowych pieniędzy na rozwój lub stworzenie firmy warto sprawdzić nowe programy PARP:
- Inteligentny Rozwój,
- Wiedza Edukacja Rozwój,
- Polska Wschodnia,
- Fundusze Norweskie.

https://www.parp.gov.pl

Inteligentny Rozwój

Skierowany jest do innowacyjnych przedsiębiorstw. Fundusze można wykorzystać na: od opracowania konceptu, przez badania i rozwój produktu, aż po wprowadzenie go na rynek.

Wiedza Edukacja Rozwój

To program, którego celem jest wsparcie w takich obszarach jak zatrudnienie, włączenie społeczne, edukacja i szkolnictwo wyższe, zdrowie oraz dobre rządzenie.
W jego ramach przedsiębiorstwa mogą otrzymać wsparcie na start w postaci dofinansowań i wiedzy, rozwoju kompetencji poprzez podniesienie kwalifikacji menedżerskich oraz uzyskać pomoc w znalezieniu partnerów biznesowych.

Polska Wschodnia

Ten program, akurat nie dotyczy firm z naszego regionu, ale jeżeli ktoś jest zainteresowany - więcej na stronie https://www.parp.gov.pl

Fundusze Norweskie

Program jest finansowany przez Rząd Norwegii. Jest skierowany do innowacyjnych przedsiębiorstw których obszarem działania są: zielone technologie, technologie związane z zagospodarowaniem i ochroną wód śródlądowych i mórz oraz przedsięwzięcia poprawiające jakość życia.

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez HEXO i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://lubin24.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę