Lubin24.pl - DARMOWY katalog firm z Lubina i okolic. Informacje dla przedsiębiorców i nie tylko.

 
 
 
 
CUPRUM Cars
LUBIN 59-300 Lubin Dolnośląskie
602309329 bok@bus.lubin.pl

CUPRUM Cars

 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Cześć,

  Chciałbym Ci polecić firmę [nazwa].
  Opis i informacje o firmie znajdziesz pod adresem [link].

  Pozdrawiam
  [login]

 • Napisz do firmy:
  Administratorem danych osobowych jest HEXO i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Transportowe, Wynajem samochodów / busów

Adres i dane kontaktowe:

59-300 Lubin, LUBIN,
Dolnośląskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.cuprumcars.pl

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Oferujemy wynajem 9-cio osobowych busów marki Renault Trafic idealnych na każdą trasę dla kierowców z prawem jazdy kategorii „B”.
Idealne dla całej rodziny zarówno na dłuższe jak i krótsze wyjazy.

Nasze pojazdy dostosowane są do długich podróży

 • klimatyzacja dwustrefowa (kierowca osobno, pozostali pasażerowie osobno)
 • dodatkowe gniazda „zapalnicznki” przy tylnej kanapie
 • poprzeczki dachowe (wypożyczamy pojazd z boxem  - na życzenie)
 • przyciemnione szyby
 • system isofix (bezpieczniejsze mocowanie fotelików dla dzieci)
 • tempomat, ogranicznik prędkości, obszywana kierownica – czyli to, czego kierowca potrzebuje najbardziej przy kilkugodzinnej jeździe.

 

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez HEXO i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://lubin24.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę