Lubin24.pl - DARMOWY katalog firm z Lubina i okolic. Informacje dla przedsiębiorców i nie tylko.

 
 
 
 
SYPIEŃ
Gola 1A 59-300 Lubin Dolnośląskie
76 847-57-14 info@sypien.net.pl

SYPIEŃ

 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Cześć,

  Chciałbym Ci polecić firmę [nazwa].
  Opis i informacje o firmie znajdziesz pod adresem [link].

  Pozdrawiam
  [login]

 • Napisz do firmy:
  Administratorem danych osobowych jest HEXO i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Sprzątanie

Adres i dane kontaktowe:

59-300 Lubin, Gola 1A,
Dolnośląskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.sypien.net.pl/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Firma Usługowa "SYPIEŃ" powstała w 1996 r. Działalność firmy od początku skupiona była na prowadzeniu usług z zakresu ochrony przed szkodnikami oraz czyszczenia i prania dywanów, wykładzin, tapicerek meblowych i samochowych.

Usługi wykonujemy z wymogami systemu HAACP - System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontrolnych, GHP – Dobra Praktyka Higieniczna oraz GMP – Dobra Praktyka Produkcyjna.

Zapewniamy pełną dokumentację wykonywanych zabiegów, tj. karty charakterystyki, protokoły, uprawnienia, etykiety. Rozpoznajemy zagrożenia, dostosowujemy rozwiązania. Stale uczestniczymy w szkoleniach. Współpracujemy z sanepidem i inspekcją sanitarną.
 

Posiadamy polisę ubezpieczeniową.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez HEXO i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://lubin24.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę